Országos
vers- és prózaíró,
fotó és diaporáma verseny

Kedves Pályázó!

Alábbiakban lekérhetik a pályázati felhívást, a pályázati adatlapot, valamint segítő technikai tudnivalókat a nagyméretű fájlok beküldéséhez. A pályázati adatlap kitöltéséhez készítsék elő a diákigazolványt, személyi okmányokat, keressék meg a pályázó iskolájának adatait (ezt az iskola hivatalos weboldalán is megtalálják) valamint vegyék fel a kapcsolatot a pályázó szaktanárával, (felkészítő tanárával vagy osztályfőnökével), hogy ne vétsenek hibát a pályázati adatlap kitöltésénél. Nagyon fontos, hogy hivatalos formában adják meg ezeket a pályázati adatlapon, mert az okleveleken, átvételi elismervényeken is ezek a pályázati adatok lesznek előre rányomtatva. Remélem tudtam segíteni, üdvözlettel Takács Henrik a versenyek kommunikációs megbízottja.

Országos Vers- és Prózaíró,

Fotó- és Diaporáma verseny